Suites Prime Itamambuca
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Swimmingpool Pool på taget Opvarmet swimmingpool |
| Privat strand Adgang til strand | Aktiviteter Windsurfing Snorkling Fiskeri Kanosejlads Cykling Vandreture Billard-/ poolborde | Spa og afslapning Spalounge Fuld kropsmassage Hovedbundsmassage Rygmassager |
| Mødefaciliteter Møde-/ banketfaciliteter | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Tremmesenge/vugger Kravlegårde Legeområde til børn |
Suites Prime Itamambuca ligger 1 km fra Itamambuca strand og kan prale med yoga instruktion.
Praia do Félix er ca. 10 minutters kørsel væk. Gæsterne kan nyde sydamerikansk køkken i Paradise Surf placeret 200 meter væk. Du kan komme til Prumirim Waterfall om få minutter i bil.
Denne villa tilbyder et køkken. Mange aktiviteter, såsom vandreture og billiard tilbydes på stedet og i området.
- Lokale seværdigheder
- Praia Itamanbuca1,3 km
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn148 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Valutaveksling
- Kaffebar
- Sodavandsautomat
- Brandslukkere
- Nøglekortadgang
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Fælles køkken
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Picnic område/ Borde
- Særlige diætmenuer
Aktiviteter og afslapning
- Pool på taget
- Sæsonåben udendørs pool
- Opvarmet swimmingpool
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
- Fritids-/ TV værelset
- Spalounge
- Rygmassager
- Hovedbundsmassage
- Fuld kropsmassage
- Fodmassage
- Windsurfing
- Snorkling
- Kanosejlads
- Vandreture
- Cykling
- Billard-/ poolborde
- Yogalektioner
- Fiskeri
- Lavvandede ende
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Parkeringsservice
- Room Service
- Husholdning
- Vaskeri
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Dagligvare shopping service
- Velkomstdrink
- Møde-/ banketfaciliteter
- Fax/fotokopiering
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
- Babysitting/ børnepasning
- Kravlegårde
- Brætspil
- Legeområde til børn
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Suites Prime Itamambuca villa?
Gæster på Suites Prime Itamambuca villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Sao Jose Dos Campos fra Suites Prime Itamambuca villa?
Der er 150 km mellem Sao Jose Dos Campos og Suites Prime Itamambuca villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Suites Prime Itamambuca villa?
Den gennemsnitlige pris i Suites Prime Itamambuca villa er 64$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter denne hytte?
Denne hytte accepterer betalingsmetoder som American Express, Elo kreditkort og Diners Club. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne villa?
Du kan bo på denne villa med dit kæledyr.